Kasimo darbai | Drenažo įrengimas

Puslapis aplankytas: 341
1 0
Skaitymo laikas:1 minutės, 2 sekundės

Kasimo darbai | Drenažo įrengimas yra neatsiejama namų statybos paslauga. Kasimo darbai | Lauko drenažo įrengimas yra reikalingas tam, kad nutekėtu lietaus vanduo, o taip pat nuo jo jums reikia apsaugoti statant pamatus. Tekantis vanduo nuvedamas drenažo sistemomis, o kapiliariniam vandeniui neleidžiama pasiekti pamatų konstrukcijos naudojant kapiliarinį pralaidumą mažinančias medžiagas.

Tekantis vanduo nuvedamas drenažo sistemomis, o kapiliariniam vandeniui neleidžiama pasiekti pamatų konstrukcijos naudojant kapiliarinį pralaidumą mažinančias medžiagas.. Kasimo darbai

Kasimo darbai | Lauko drenažo įrengimas

Gerai atliktas drenažas yra geriausia garantija, jog pamatų nesugadins drėgmė. Drenažo sistemą sudaro įvairios drenuojančios ir kapiliarinį pralaidumą mažinančios medžiagos, pvz., skalda ir žvyras, bei izoliacinės plokštės ir drenažo vamzdžiai. Medžiagos dalelės turi būti tokio dydžio, kad vanduo pratekėtų pro ją dėl savo sunkio, taip užkertamas kelias vandeniui tekėti namo link ir jis nuvedamas drenažo vamzdžiais.

Iš tiesų drenažo sistema prasideda jau žemės paviršiuje. Jo nuolydis nuo namo turėtų būti maždaug 
1:20 per tris metrus nuo sienos, tuomet nubėga didelis kiekis vandens.

Kasimo darbai | drenažo įrengimas | Drenažo medžiagos Kad vanduo pratekėtų pro smėlį ar žvyrą, jų tankis turi būti tam tikro minimalaus dydžio. Drenažo sluoksnis turėtų būti ne mažiau kaip 200 mm storio. Jame vanduo teka į drenažo vamzdžius, kad būtų pašalintas toliau nuo namo. Žinoma, praktikoje pasirenkamos rupesnės medžiagos, kad drenavimas būtų garantuotas.

Namo Statyba

Mūsų pagrindinės PASLAUGOS Statybos darbai: muro darbai, pamatu irengimas, stogu dengimas, pastatu šiltinimas. Kasimo darbai ir įrengimas: drenažo irengimas, kanalizacijos irengimas, poliu gręžimas, ekskavatoriaus nuoma.
Happy
Happy
50 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
50 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Next Post

Kasimo darbai | Kanalizacijos irengimas

Kasimo darbai | Kanalizacijos irengimas. Kiekvienais metais nuo namo stogo nuteka apie 50 – 100m3 tirpstančio sniego vandens ir lietaus vandens. Jei nėra atlikti „Kanalizacijos irengimas“ darbai, bėgant laikui dėl susikaupusios drėgmės gali rimtai pažeisti namo infrastruktūrą. Kasimo darbai | Kanalizacijos irengimas Kad apsaugotumėte namo pamatus bei aplinką yra  būtini […]
Kasimo darbai, drenažo irengimas, kanalizacijos irengimas

Turite klausymų? Skambinkit 8 621 49667 bet kokiu klausimu