Kasimo darbai | Kanalizacijos irengimas

Puslapis aplankytas: 1580
1 0
Skaitymo laikas:1 minutės, 5 sekundės

Kasimo darbai | Kanalizacijos irengimas. Kiekvienais metais nuo namo stogo nuteka apie 50 – 100m3 tirpstančio sniego vandens ir lietaus vandens. Jei nėra atlikti „Kanalizacijos irengimas“ darbai, bėgant laikui dėl susikaupusios drėgmės gali rimtai pažeisti namo infrastruktūrą.

Kasimo darbai | Kanalizacijos irengimas

Kad apsaugotumėte namo pamatus bei aplinką yra  būtini Kasimo darbai kad būtu atliktas lietaus kanalizacijos įrengimas. Lietaus kanalizacija nereikalauja daug priežiūros, jeigu lietaus vandens įvadas į kanalizaciją esantis prie namo yra įrengti su apsauginiais tinkleliais, tokiu atveju, lietaus kanalizacija nereikalauja jokios priežiūros. Jeigu jūsų lietaus kanalizacija turi filtravimo sistemą, vieną kartą per sezoną reikia valyti vandens sistemoje esantį filtrą. Daugiau priežiūros lietaus kanalizacija nereikalauja.

Kasimo darbai | Kanalizacijos irengimas / kaina

Lietaus kanalizacijos įrengimo kaina priklauso nuo grunto, kuriame bus įrenginėjama kanalizacija ir nuo atstumo nuo namo, kur bus kasama kanalizacija. Mes taip pat rekomenduojame įsirengti ir paviršinę drenažinę gruntinio vandens surinkimo sistemą, net jei pas jus ir yra įrengta giluminė drenažine sistema, tam kad apsaugoti namo pamatus nuo paviršinio vandens bei drėgmės, reikalinga paviršinė drenažinė gruntinio vandens surinkimo sistemą.

Lietaus kanalizacija gali būti įrengta skirtingomis atšakomis ir nuvesta į skirtingus taškus, tai priklauso nuo gyvenamosios vietos padėties ir kliento poreikių. Dažniausiai lietaus kanalizacijos įrengimas nuvedamas į centrinę lietaus kanalizacijos sistemą. Tačiau jeigu yra galimybė ji gali būti nuvesta ir į artimiausius vandens telkinius, upes, upelius ar kitus vandens telkinius.

Namo Statyba

Mūsų pagrindinės PASLAUGOS Statybos darbai: muro darbai, pamatu irengimas, stogu dengimas, pastatu šiltinimas. Kasimo darbai ir įrengimas: drenažo irengimas, kanalizacijos irengimas, poliu gręžimas, ekskavatoriaus nuoma.
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

2 thoughts on “Kasimo darbai | Kanalizacijos irengimas

  1. Mūsų šeima yra labai dėkinga už kokybiškai (kasimo darbai kanalizacijos irengimas) ir laiku atliktus darbus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Turite klausymų? Skambinkit 8 621 49667 bet kokiu klausimu