Mini ekskavatoriaus nuoma

Puslapis aplankytas: 292
0 0
Skaitymo laikas:1 minutės, 42 sekundės
Mini ekskavatoriaus nuoma, tai praktiškas sprendimas, jei planuojate ar jau pradėjote statybų darbus. Mini ekskavatoriaus nuoma padės kokybiškai nukasti žemę ar nuimti jos sluoksnį bei išlyginti, planiruoti, stumdyti gruntą, atlikti tranšėjų kasimo darbus, užkasti griovius ar juos išvalyti, formuoti šlaitus, lyginti duobėtus kelius, paruošti įvažiavimus į individualius sklypus, iškasti tvenkinius, paruošti pagrindą trinkelėms, kasti pamatus, nuimti kalnus ir kitaip formuoti reljefą ir atlikti daug kitų panašių darbų. Ekskavatoriumi atliekamų darbų spektras labai platus, todėl tokios technikos nuomos nauda didžiulė.

Mini ekskavatoriaus nuoma

Ieškote, kas greitai ir kokybiškai pagelbėtų statybų aikštelėje ar bet kokiame kitame strateginiame objekte? Jums pagelbėti gali mūsų mini ekskavatoriaus nuoma su operatoriumi.

Siūlome puikios būklės mini ekskavatorių, su kuriuo žemės kasimo darbai bus atlikti akimirksniu. Susisiekite nurodytais kontaktais – visą servisą atliksime mes, Jums nereikės niekuo rūpintis

Mini ekskavatoriaus nuoma

Esame įsikūrę Kaune, tačiau kokybiškas paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Pageidaujamą mini ekskavatoriaus nuomos datą ir laiką, rekomenduojame rezervuoti iš anksto.

Mini ekskavatoriumi:

  • atliekame žemės kasimo darbus iki 2 m gylio, 30-50 cm pločio kaušais ir 1 m planiravimo kaušu;
  • kasame tranšėjas komunikacijoms: vandentiekiui , kanalizacijai, drenažui, elektros kabeliams;
  • kasame žemę juostiniams pamatams;
  • atkasame pamatus šiltinimui;
  • formuojame sklypo reljefą, lyginame žemę;
  • tvarkome aplinką;
  • iškasame medžius, krūmus, kelmus ir kt.

MINI EKSKAVATORIAUS NUOMA BE OPERATORIAUS

Nuomodami ekskavatorių su operatoriumi jus neturėsite jokiu rūpesčių ir galėsite savo laiką skirti kitiems darbams, bet jei mokate valdyti šią techniką, tai mini ekskavatoriaus nuoma be operatoriaus bus labai patogus sprendimas, nes galėsite savarankiškai ir nepriklausomai planuoti savo darbo laiką. 

PASTABA – mini ekskavatoriaus nuoma be operatoriaus jums leis sutaupyti, nes nuomoti techniką be operatoriaus daugeliu atvejų yra pigiau, bet norint mokėti mažiau privalu mokėti gerai valdyti šią techniką, kitu atveju patys darbuositės ilgiau nei operatorius ir nuomos kaina gali net išaugti?

Nuomojame ekskavatorius, turinčius įvairius kaušus, pavyzdžiui, kasimui, planiravimui ir kt., todėl statybų, kasimo, aplinkos tvarkymo darbai virs vienu malonumu. Ekskavatorius čia bus nepakeičiamas. Žinoma, renkantis, kokią statybinę techniką nuomotis, svarbu įvertinti asmeninius poreikius. Mūsų ekskavatoriais atliksite kasimo darbus iki 5 metrų gylio ir 1,2 pločio.

Jei domina išsinuomoti ekskavatorių, parašykite arba paskambinkite mums. 

Namo Statyba

Mūsų pagrindinės PASLAUGOS Statybos darbai: muro darbai, pamatu irengimas, stogu dengimas, pastatu šiltinimas. Kasimo darbai ir įrengimas: drenažo irengimas, kanalizacijos irengimas, poliu gręžimas, ekskavatoriaus nuoma.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Next Post

Namo statyba | Nuo ko pradėti namo statybą?

Namo statyba | Nuo ko pradėti namo statybą? Kiekvienas prieš pradėdamas savo gyvenamo namo statybą, turi gražią viziją kaip jis turės atrodyti, tačiau nežino nuo ko pradėti namo statybą?. MB „Reikia Namo“ specialistai akcentuoja pagrindinius punktus namo statybos procese, kurie padės kiekvienam planuojančiam pradėti statyti sau individualų būstą. Namo statyba […]
Namo statyba, Nuo ko pradėti namo statybą

Turite klausymų? Skambinkit 8 621 49667 bet kokiu klausimu