Poliu gręžimas ir betonavimo darbai

Nunc rhoncus, libero eget ullamcorper malesuada, tortor eros aliquet nisl, rhoncus sodales felis nunc quis ligula. Integer condimentum, ligula vehicula tempor ullamcorper, turpis metus tincidunt odio, vitae mollis est purus et odio. In lobortis, risus vitae finibus vehicula, lacus est egestas dui, et scelerisque nibh ipsum sed augue.

Poliu gręžimas ir betonavimo darbai
Poliu gręžimas ir betonavimo darbai
Puslapis aplankytas: 430
0 0
Skaitymo laikas:38 sekundės

Poliu gręžimas ir betonavimo darbai – Suderinus būsimo pastato projektą, vienas iš pirmųjų darbų yra pamatinių polių gręžimas. Polius reikia gręžti ne tik namams, bet ir tvoroms, kurie yra pritaikomi pagal grunto tipą, statinio rūšį, būsimo gręžinio skersmenį ir gylį. Polių gręžimo metu grąžtais pašaliname gruntą, o į jo vieta užpilame betoną, kuriame įtvirtinama armatūra.

Gręžiame polius gyvenamojo namo ar kito statinio pamatams, betoninėms ar mūrinėms tvoroms ir 
kitiems darbams. Konsultuojame ir kitais polių gręžimo klausimais.

Poliu gręžimas ir betonavimo darbai

Taikant poliu gręžimui naujausia technologiją, iš būsimos polio vietos išgręžiame gruntą, o į susidariusia ertmę, įstatome erdvini armatūros karkasą ir užpildome betoną. Patikimiausias ir kokybiškiausias gręžtinių polių įrengimo būdas yra būtent naudojant šia technologiją.

Susisiekite su mumis dėl konsultacijos ir mes patarsime kas geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

Namo Statyba

Mūsų pagrindinės PASLAUGOS Statybos darbai: muro darbai, pamatu irengimas, stogu dengimas, pastatu šiltinimas. Kasimo darbai ir įrengimas: drenažo irengimas, kanalizacijos irengimas, poliu gręžimas, ekskavatoriaus nuoma.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Next Post

Kasimo darbai | Nuoteku irengimas

Kasimo darbai | Nuoteku irengimas, Nuotekų talpyklų įrengimas Kasimo darbai | Nuoteku irengimas – Greitai ir kokybiškai iškasame ir įrengiame sandarias, nelaidžias vandeniui, įvairių tipų ir talpos nuotekų surinkimo talpyklas ir jas prijungiame. Kad jums nuotekos nesukeltų papildomu problemų ir nepatogumų, mes tinkamai pasirūpinsime greitu ir saugiu jų pašalinimu. Jei […]
Kasimo darbai, Nuoteku irengimas

Turite klausymų? Skambinkit 8 621 49667 bet kokiu klausimu